ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H

هوآوی Huawei
وضعیت: ناموجود

تعداد پورت شبکه (LAN): چهار عدد
تعداد پورت USB 2.0:یک عدد
تعداد آنتن: دو عدد
نشانگر LED: دارد
باطری : ندارد

ترمینال شبکه نوری یک نوع مودم است که عملکرد آن اندکی نسبت به مودم ها و روتر های دیگر متفاوت است. همان طور که اطلاع دارید از مودم و روتر برای دسترسی چند دستگاه به اینترنت پر سرعت استفاده می کنند. اما انواع مودم ها دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند و هر کدام با توجه به نیاز افراد مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل مودم های متنوعی توسط شرکت های مختلف ساخته شده اند که امروز، در این مطلب قصد توضیح درباره ی یکی از این مودم ها را داریم که به صورت ترمینال شبکه نوری و از برند معتبر هواوی است. این دستگاه که با نام تجاری ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H  شناخته می شود دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن می پردازیم.

 

نحوه عملکرد ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H 

ترمینال شبکه نوری یا ONT در شبکه فیبر نوری مخابرات، مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع شما در شبکه تانوما احتیاج به استفاده از این نوع ترمینال را دارید. این نوع دستگاه در سمت مشترک در شبکه ی GPON نصب شده و این باعث می شود تا این دستگاه علاوه بر پورت های RJ-45 و پورت FXS دارای یک پورت PON نیز باشند. این پورت به شبکه ی توزیع نوری یا ODN متصل می شود. با استفاده از این کارایی راهکاری مناسب برای مدیریت خطوط تلفن ایجاد خواهد شد. این نوع دستگاه با استفاده از یک کابل LAN یا Ethernet به روتر متصل شده و سیگنال های نوری را به سیگنال الکتریکی که مناسب برای روتر است تبدیل می کند. همچنین این دستگاه قادر به تبدیل سیگنال الکتریکی به سیگنال نوری نیز می باشد. ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H  از تولیدات شرکت معتبر هوآوی است و در شبکه FTTH یا شبکه فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه کوچک پهنای باند بالایی را به وسیله ی فناوری GPON خود ایجاد می کند. این محصول قادر به یادگیری مک آدرس می باشد و می تواند در این مورد محدودیت ایجاد نماید. این ترمینال که از سری EchoLife H است، پورت های POTS و FE/GE را با دستور العمل سنجش خودکار ارائه می دهد. همچنین این پورت ها دارای دسترسی عملکرد بالا می باشند. حساسیت رسیور یا دریافت کننده این ترمینال -27 dbm است و طول موج آن به صورت US 1310nm - DS 1490nm می باشد. ترمینال مدل HG8245H دارای FEC ، دو جهته است و مشخصات پورت Ethernet آن به صورت QinQ Vlan است. 

 

بررسی ویژگی های ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H 

این دستگاه نیز دارای اتصالات گوناگونی است که با اهمیت ترین اتصالات آن پورت ها هستند. ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H  ، دارای پورت LAN ، پورت USB و پورت GPON می باشد. پورت شبکه LAN این دستگاه شامل 4 عدد است و علاوه بر آن یک پورت شبکه WAN/LAN نیز دارد که پورت های LAN آن از نوع RJ-45 هستند. این محصول پر کاربرد دارای یک پورت USB 2.0 است که برای اتصال به کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این دستگاه دارای دو آنتن است که به همین علت آنتن دهی اش بسیار بالا می باشد. ترمینال هوآوی دارای فایروال پیشرفته از نوع SPI فایروال است که امکان بلاک نمودن داده های مشخصی را از راه دور فراهم می کند، همچنین باعث حفاظت لازم در مقابل مهاجمان خارجی می شود. منبع تغذیه این دستگاه کوچک به صورت 12.0 ولت - 1.5 آمپر می باشد و این دستگاه انعطاف‌پذیر در Mapping بین پورت GEM و TCONT است. GPON آن دارای SN یا پسورد می باشد و از نوع احراز هویتی به صورت G.984.3 است. این ترمینال دارای قابلیت خودکار تطبیقی 10 Mbit/s یا - 100Mbit/s می باشد و بیشترین REN پورت POTS آن برابر با 4 می باشد. این محصول دارای Encoding/Decoding G.711 - G.729A/B و G.722 است و حالت فکس آن T.30/T.38/G.711 می باشد. از دیگر ویژگی های ترمینال هوآوی مدل EchoLife HG8245H می توان به DTMF و تماس های اضطراری با پروتکل SIP اشاره کرد. اشتراک گذاری File/Print بر اساس SAMBA و عملکرد آن به گونه ی DLNA است. مشخصات WLAN آن IEEE 802.11 b/g/n است و نوع آنتن آن 5dBi می باشد. همچنین نرخ رابط این محصول Air: 300 Mbit/s است. 

محصولات مرتبط: مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus و VDSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2877AL

 

طراحی ظاهری ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H

ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H از با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده است و دارای مقاومت بالایی در مقابل شکستگی می باشد. این دستگاه به رنگ سفید است و بدنه ی درخشان آن جلوه ی زیبایی به محیط اداره شما می دهد. این دستگاه در ادارات، موسسات و شرکت های کوچک دارای کارکرد بی نظیری خواهد بود و با آنتن دهی بالای خود عملکرد خود را حفظ می کند. ابعاد این ترمینال بسیار پایین است و این محصول با طول 165 میلی متر، عرض 28 میلی متر و ارتفاع 13.5 میلی متر بسیار سبک است و با توجه به ابعاد کوچک خود برای استفاده های رومیزی مناسب می باشد. وزن آن 250 گرم است و به همین دلیل جابه جایی آن به راحتی قابل انجام است. این محصول دارای اصالت کالا است و گارانتی آن اصالت و سلامت فیزیکی است. از لوازم جانبی همراه ترمینال هوآوی می توان به آداپتور 12.0 ولت - 1.5 آمپر آن اشاره کرد. این محصول دارای دو آنتن خارجی می باشد که در عکس مشخص هستند و نشانگر LED آن، ویژگی های ظاهری اش را کامل می کند. در این دستگاه دو کلید WPS و WLAN وجود دارد و با توجه به قیمت مناسب خود، خرید آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 

راه های ارتباطی با فروشگاه اینترنتی شوبین

شما می توانید انواع محصولات الکتریکی از جمله گوشی موبایل ، مودم ، ترمینال ، روتر ، هاب ، فلش و... را از طریق سایت فروشگاه اینترنتی شوبین به آدرس www.shoobin.com تهیه کنید و در کوتاه ترین زمان درب منزل تحویل بگیرید. همچنین این ترمینال کاربردی ، هم اکنون در سایت موجود و قابل تهیه می باشد. در نظر داشته باشید که این مجموعه امکان فروش به تمامی نقاط کشور را دارد و با توجه به مجوز های موجود در سایت ، هر گونه نگرانی در خرید این محصول رفع خواهد شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما ، با مشاوران مجموعه ارتباط برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. از همراهی شما متشکریم.

کد : دسته بندی:

ویژگی های محصول

ویژگی‌های عمومی
وزن250 گرم
گارانتیاصالت و سلامت فیزیکی
مشخصات فیزیکی
طول (میلیمتر)176
عرض (میلیمتر)28
ارتفاع (میلیمتر)13.5
محل کاربردرومیزی
مشخصات سخت افزاری
رابط‌هاUSB ، RJ-45 WAN ، RJ-45 LAN
تعداد پورت شبکه(LAN)4
تعداد پورت شبکه(LAN/WAN)1
فرکانس بی‌سیم(وای‌فای)2.4 گیگاهرتز
دکمه‌هاWPS
نوع آنتنخارجی
تعداد آنتندو عدد
قدرت گیرندگی آنتن(ها)5dBi
سایر ویژگی‌ها
اقلام همراهآداپتور 12.0 ولت - 1.5 آمپر
امتیاز کیفی محصول

کیفیت کالا :

بسته بندی :

نحوه ارسال :

شما هم می توانید با خرید این محصول امتیاز دهید.


اولین امتیاز را شما ثبت کنید.
0 امتیاز کلی
0
0
0
0
0
نظر شما با نام "" ثبت خواهد شد.
نقاط قوت(هر مورد در یک خط)
نقاط ضعف(هر مورد در یک خط)
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!